Kontakt

Ogromnie się cieszę, że tutaj zajrzałeś Drogi Czytelniku!
Może to oznaczać, że treści, które znajdują się na blogu Jestem z Wiochy, tak bardzo Ciebie zainteresowały, że postanowiłeś się ze mną skontaktować.
Musisz jednak wiedzieć, że ilość maili, które otrzymuję, systematycznie się zwiększa i staje się odwrotnie proporcjonalna do ilości wolnego czasu.
Dlatego staram się na nie odpowiedzieć w formie artykułów, które regularnie publikuję na stronie. Mam wtedy pewność (oraz satysfakcję), że taką informację przeczyta więcej osób.

Jeżeli celem kontaktu jest szeroko rozumiana współpraca komercyjna, zajrzyj najpierw na stronę dotyczącą współpracy i reklamy. Tam znajdziesz wszystko, co związane jest z tym tematem.

Zanim zadasz mi pytanie:

  • sprawdź proszę w „Wieściach z Wiochy”, czy któryś z opublikowanych artykułów nie zawiera odpowiedz na Twoje pytanie,
  • możesz sprawdzić poszczególne działy bloga. Przypuszczam, że tam również mogą znajdować się odpowiedzi na szereg Twoich pytań.

Jeśli masz pomysł na kolejny wpis na bloga, interesuje Ciebie współpraca niekomercyjna, albo chcesz napisać jak bardzo podoba się Tobie to, co robię, skorzystaj z poniższego formularza.
Musisz jednak pamiętać o tym, co napisałem wcześniej: możesz otrzymać odpowiedź w terminie, który może być dla Ciebie mało satysfakcjonujący lub nie otrzymać jest wcale. Brak czasu doskwiera zarówno Tobie, jak i mnie.

Poza blogiem udzielam się także na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Jeżeli bardzo zależy Tobie na kontakcie, to na drugie medium bardziej mi odpowiada. Mam nadzieję, że Tobie również.

Niezależnie od tego, czy do mnie napiszesz, czy nie, bardzo dziękuję, że jesteś czytelnikiem bloga Jestem z Wiochy.

Podrawiam

Wieśniak